Дотації пасічникам у 2021 році

Дата: 22.04.2021 10:24

Делятинською селищною радою до 10 жовтня буде складено відомість фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які є власниками бджолосімей і мають право на отримання дотації за бджолосім’ї , за формою, встановленою Мінекономіки, та подано Департаменту агропромислового розвитку  облдержадміністрації для узагальнення та подання  до Мінекономіки зведеної відомості про нарахування сум дотацій за бджолосім’ї за встановленою ним формою.

Підставою для внесення до відомості на отримання дотації за бджолосім’ї є реєстрація потужності фізичної особи або суб’єкта господарювання, які є власниками бджолосімей, у Державному реєстрі потужностей операторів ринку (звертатись до Надвірнянської районної державної лікарні ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за адресою: м. Надвірна, вул. Федьковича, 48 Б).

Інтерв"ю з віце президентом  Спілки пасічників України Сергієм Гриньовим.