В Делятинській ТГ відбулося чергове засідання виконкому

Дата: 14.04.2021 17:01

14 квітня в приміщенні Народного дому смт Делятин відбулося чергове засідання виконкому. Було розглянуто та прийнято рішення з таких питань Порядку денного:

1. Про звіт про виконання бюджету Делятинської  селищної територіальної громади за І квартал 2021 року.

Доповідач: Тарас Вацик   начальник відділу фінансів Делятинської селищної ради.

2. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через/та  відділом Центр надання адміністративних послуг.

Доповідач: Ганна Обідняк   начальник відділу Центр надання адміністративних послуг Делятинської селищної ради.

3. Про забезпечення охорони громадського порядку на території  Делятинської  територіальної громади.

Доповідач: Петро Якимець   заступник селищного голови Делятинської селищної ради.

4. Про затвердження протоколу  комісії по розгляду земельних спорів  та інших звернень, які потребують вивчення  на місцевості на території Делятинської  селищної ради, від 23.03.2021 р. № 1/2021.

Доповідач: Василь Климюк    спеціаліст відділу земельних відносин, будівництва та архітектури.

5.Про надання матеріальної допомоги жителям Делятинської територіальної  громади.

Доповідач: Василь Юзьків  – провідний спеціаліст відділу соціального захисту населення.

6.Про призначення  піклувальника над дитиною, позбавленою  батьківського піклування.

Доповідач: Черленюк-Почтар   провідний спеціаліст служби у справах дітей.

7. Про забезпечення збереження житла  та майна дитини, позбавленої  батьківського піклування.

Доповідач: Черленюк-Почтар   провідний спеціаліст служби у справах дітей.

8.  Про корегування тарифу на послуги з вивезення  твердих побутових відходів КП «Комунгосп».

Доповідач: Петро Якимець   заступник селищного голови.

Співвідповідач: Ярослав Нищей   директор КП «Комунгосп».

9. Про організацію  проведення Дня довкілля  в населених пунктах  Делятинської селищної ради.

Доповідач: Ярослав Нищей   директор КП «Комунгосп».

10. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) вул. Прут, 47  А, смт Делятин  Поповичу Івану Івановичу.

Доповідач: Іван Марчук – головний спеціаліст з питань архітектури відділу земельних відносин, будівництва та архітектури.

11. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) вул. 16 Липня, 77 А смт Делятин  Тимчуку Михайлу Михайловичу.

12. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (гараж та господарські будівлі) вул. Незалежності, 21 К, с. Заріччя Стельмащуку Василю Васильовичу.

13. Про зміну поштової адреси  об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) участок Потоки, 457 с. Чорні Ослави Кондрук Ганні Петрівні.

14. Про зміну поштової адреси  об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) вул. Луги, 1, смт Делятин Римаруку Івану Андрійовичу.

15. Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які   проживають на території Делятинської територіальної громади.

Доповідач: Мар’яна Яворська   головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту  Делятинської селищної ради.

16. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Делятинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Делятинської селищної ради за І квартал 2021 року.

Доповідач: Іванна Абрам’юк директор КНП «Делятинський ЦПМСД».

17. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Делятинська міська лікарня планового лікування та реабілітації» Делятинської селищної ради  за 1-ий квартал 2021 року.

Доповідач: Володимир Кухтарук керівник КНП «Делятинська МЛПЛ та реабілітації».

18. Про закріплення прилеглих територій за установами та суб’єктами підприємницької діяльності.

Доповідач: Любов Гаврилюк інспектор з благоустрою КП «Комунгосп».

19. Про затвердження  протоколу  комісії по розгляду земельних спорів та інших

звернень, які потребують  вивчення  на  місцевості  на території  Делятинської

селищної ради, від 08.04.2021 р. №2/2021.

Доповідач: Василь Климюк спеціаліст відділу земельних відносин, будівництва та архітектури.

20. Про погодження  розміщення телекомунікаційного обладнання Івано-Франківської філії  Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.

Доповідач: Петро Якимець – заступник селищного голови.

21. Про надання тимчасового дозволу на проведення тренувальних занять ГО «ІОФКК».

Доповідач: Степан Северилов – заступник селищного голови.

22. Про підготовку проєкту звернення Делятинської селищної ради щодо

здійснення контролю за додержанням законодавства про працю.

Доповідач: Іванна Поп’юк – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

23. Різне.

Доповідач: Богдан Клим’юк селищний голова.