До відома керівників сільськогосподарських підприємств!

Дата: 08.04.2021 15:11

Делятинська селищна рада територіальної громади інформує про те, що на виконання доручення Прем'єр-міністра України від 17.03.2021 № 11075/1/1-21 та п. 7.3. р. 1 протоколу № 10 чергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2021 щодо забезпечення протипожежного захисту сільськогосподарських угідь в період дозрівання врожаю і проведення жнив. Для цього в період воскової стиглості хліба необхідно провести обкошування полів з прибиранням скошеного, а також оборювання їх смугою не менше, ніж 4 метри завширшки, в місцях прилягання до лісових та торф'яних масивів, степової смуги, автомобільних шляхів та залізниці.

Окрім того, керівникам сільськогосподарських підприємств рекомендовано провести перед початком жнив позачергові навчання (інструктажів) з усіма працівниками очолюваного ним сільськогосподарського підприємства з питань техніки безпеки та пожежної безпеки.