Уряд планує оздоровлення дітей, які потребують особливої уваги!

Дата: 01.04.2021 09:55

??Уряд планує оздоровлення дітей, які потребують особливої уваги

???? Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України схвалено постанову про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, які розташовані в гірських районах.

У 2021 році планується охопити послугами з оздоровлення та відпочинку понад 12 тисяч дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, зокрема, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій, один із батьків яких загинув у районі проведення антитерористичної операції; дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи; дітей, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення; дітей, які проживають у дитячому будинку сімейного типу, одній прийомній сім’ї; дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах; дітей з інвалідністю; дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи тощо.

З Державного бюджету України на цю програму виділено 150 млн гривень.

Посилання на офіційну сторінку МСП України в соціальній мережі Facebook