Вітаємо з днем народження Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана!

Дата: 29.03.2021 15:49

Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико Юліане! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, благословенних успіхів у подальших трудах і довгих років життя!

Ви щиро присвятили своє життя моральному просвітництву людей, зміцненню в їх серцях християнської віри. Ваші слова завжди наповнені глибоким змістом та проникають у найпотаємніші куточки людської душі. Вони пробуджують у нас милосердя, співчуття, прагнення піклуватися про ближнього і творити добрі справи на землі.

Ми щиро вдячні Вам за глибину мудрості у проголошенні Слова Божого. Прийміть земний уклін за відданість Церкві та невтомну працю за єднання у вірі і служінні Господеві та рідній Україні. Нехай Всевишній щедро обдарує Вас всілякими гараздами і дозволить у доброму здоров'ї служити у Божому винограднику ще багато щасливих років.

З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради