9 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету..

Дата: 10.03.2021 10:44

9 березня 2021 року в приміщенні Народного Дому смт Делятин відбулося засідання виконавчого комітету Делятинської селищної ради. Робота проводилася з дотриманням карантинних вимог та безпечної соціальної дистанції.

На засіданні було заслухано доповідачів та розглянуто такі питання Порядку денного:

1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2020 рік.

Доповідач: Тарас Вацик   начальник відділу фінансів Делятинської селищної ради.

2.  Про затвердження Плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської  селищної ради на 2021 рік.

Доповідач: Михайло Гаврилюк  начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту.

3. Про затвердження звіту про виконання фінансового  плану комунального некомерційного підприємства  «Делятинський центр первинної  медико-санітарної  допомоги»  Делятинської селищної ради за IV квартал 2020 року.

Доповідач: Іванна Абрам’юккерівник (головний лікар) КНП «Делятинський центр первинної медико-санітарної допомоги».

4. Про затвердження звіту роботи комунального підприємства «Комунгосп»

Делятинської селищної ради за 2020 рік.

Доповідач:  Ярослав Нищей    директор КП «Комунгосп».

5. Про  затвердження режиму роботи закладів дошкільної освіти Делятинської селищної ради.

Доповідач: Михайло Гаврилюкначальник відділу освіти, культури, молоді та спорту.

6.  Про звіт про роботу відділу з правової та кадрової роботи  Делятинської селищної ради за 2020 рік.

Доповідач: Марія  Руснак  – провідний спеціаліст відділу  з правової та кадрової роботи.

7. Про звіт служби у справах дітей та соціального захисту населення  Делятинської селищної ради  про роботу за 2020 рік.

Доповідач: Наталія Черленюк-Почтар провідний спеціаліст служби у справах дітей.
8. Про звіт роботи відділу земельних відносин, будівництва та архітектури  Делятинської  селищної ради за 2020 рік.
Доповідач: Любов Павлович провідний спеціаліст відділу земельних відносин, будівництва та архітектури.

9. Про надання матеріальної допомоги жителям Делятинської територіальної  громади.

Доповідач: Василь Юзьків  – провідний спеціаліст відділу соціального захисту населення.

10. Про звіт про роботу відділу  Центр надання адміністративних послуг Делятинської  селищної ради за 2020 рік.

Доповідач: Ганна Обідняк – начальник відділу Центр надання адміністративних послуг.

11. Про звіт про роботу відділу з мобілізаційної  роботи та надзвичайних ситуацій Делятинської  селищної ради за 2020 рік.

Доповідач: Любов Мисюк – начальник відділу з мобілізаційної роботи та надзвичайних ситуацій.

12. Про звіт про роботу відділу бухгалтерського обліку та звітності Делятинської  селищної ради  за 2020 рік.

Доповідач:  Ірина Гнатишин –  в.о. начальника-головного бухгалтера  відділу бухгалтерського обліку та звітності.

13. Про звіт  про роботу  відділу  фінансів та соціально-економічного розвитку Делятинської селищної ради  за 2020 рік.

Доповідач:  Тарас Вацик – начальник  відділу фінансів  Делятинської селищної ради.

14. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) вул. Марійки Підгірянки, 8 «Б», с. Заріччя Шовгенюку Володимиру Дмитровичу.

Доповідач: Іван Марчук – головний спеціаліст з питань архітектури відділу земельних відносин, будівництва та архітектури.

15. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) вул. Лотовий, 9, смт Делятин Галатинюку  Володимиру Мирославовичу.

16. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку)  вул. Шевченка, 148 «В», смт Делятин  Тимінській  Іванні Степанівні.

17. Про виведення із членів ОСГ Ванджуру Б.Р.

Доповідач: Ілона Мацків – спеціаліст відділу земельних відносин, будівництва та архітектури.

18. Про виведення із членів ОСГ Костюк С.М.

19. Про виведення із членів ОСГ Івасишин Г.С.

20.Про надання матеріальної допомоги жителям Делятинської територіальної  громади.

21.Про конкурсну комісію для проведення конкурсу з визначення виконавця  послуг  із вивезення  побутових відходів  на території Делятинської  територіальної громади.

Доповідач: Іванна Поп’юк  – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

22.Про звіт про роботу відділу загальної, організаційної та інформаційної роботи Делятинської селищної ради за 2020 рік.

Доповідач: Лідія Процьків-Доцяк  – начальник відділу загальної, організаційної та інформаційної роботи.

23.Про присвоєння  поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) вул. Незалежності, 21 «К», с. Заріччя Стельмащуку Василю Васильовичу.

24.Про присвоєння  поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) уч. Центр, 3 А, с. Чорні Ослави Козьмин Миколі Петровичу.

25.Про присвоєння  поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) уч. Центр, 290 с. Чорні Ослави Ревтюк Ганні Антонівні.

26.Про доцільність тимчасового влаштування малолітнього Менюка Максима

Романовича, 26.10.2010 року народження, в центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

Доповідач: Наталія Черленюк-Почтар провідний спеціаліст служби у справах дітей.

27.Різне.

Доповідач: Богдан Клим’юк – селищний голова.