Вітаємо із Міжнародним Жіночим Днем, зі Святом Весни, з 8 березня!

Дата: 08.03.2021 06:30

Дорогі наші, кохані, любі жінки, дівчата, матусі, сестрички, донечки, тещі, колеги і співробітниці, щиро вітаємо вас із Міжнародним Жіночим Днем! Сьогодні ми святкуємо день краси, ніжності і любові, який водночас нагадує нам про боротьбу прекрасної половини людства за право бути визнаними суспільством рівними з чоловіками... Від усього серця бажаємо вам, чарівні жінки, завжди відчувати себе захищеними, щасливими і коханими... Хай весняні квіти завжди дарують гарний настрій, багато позитиву та енергії для нових перемог, а сонячні промені зігрівають серця і наповнюють вас ніжністю і спокоєм, хай ваші обранці ніколи вас не розчаровують і тішать приємними несподіванками, а рідні люди вас завжди підтримують і дарують своє тепло.... Міцного здоров'я, весняного настрою, шаленого кохання і достатку в родинах, хай вас береже Господь!

З повагою селищний голова Богдан Климюк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради.