В приміщенні Народного Дому смт Делятин відбулося засідання "День депутата" до чергової шостої сесії Делятинської селищної ради...

Дата: 02.03.2021 16:57

В Делятинській громаді триває підготовка до чергової шостої сесії селищної ради. Відбулося засідання "День депутата", були розглянуті та опрацьовані наступні питання Порядку Денного:

1.

Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2020 рік.

Доповідач: Т.Вацик – начальник відділу фінансів.

2

Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Делятинська міська лікарня планового лікування та реабілітації» Делятинської селищної ради за 2020 рік.

Доповідач: В.Кухтарук-керівник (головний лікар) комунального некомерційного підприємства «Делятинська міська лікарня планового лікування та реабілітації» Делятинської селищної ради.

3

Про передачу основних засобів майна комунальної власності.

4

Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Комунгосп» Делятинської селищної ради на 2021 рік.

Доповідач: Я.Нищей-  КП «Комунгосп» Делятинської селищної ради.

5

Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів селищного бюджету на 2021 рік.

Доповідач: С.Северилов- заступник селищного голови.

6

Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.12.2020 року № 44-3/2020 «Про програму розвитку місцевого самоврядування на 2021–2023 роки»

Доповідач: С.Северилов- заступник селищного голови.

7

Про затвердження розпоряджень селищного голови.

8

Про затвердження Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в Делятинській селищній раді та її виконавчих органів.

9

Про звіт про виконання Антикорупційної програми Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки.

10

Про затвердження Положення  про архівний підрозділ Делятинської селищної ради.

Доповідач: Л.Процьків- Доцяк – начальник відділу загальної, організаційної та інформаційної роботи.

11

Про затвердження Положення  про експертну комісію  Делятинської селищної ради.

Доповідач: Л. Процьків- Доцяк – начальник відділу загальної, організаційної та інформаційної роботи.

12

Про передачу основних засобів на баланс комунального підприємства «Комунгосп».

Доповідач: І. Гнатишин- провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності.

13

Про передачу майна на баланс КНП «Делятинський центр первинної медико-санітарно допомоги».

І. Гнатишин- провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності

14

Про надання дозволу на списання транспортного засобу.

Доповідач: В. Сергеєв -директор Делятинського МНВК

15

Про звернення селищної ради щодо сприяння Уповноваженому із захисту державної мови у здійсненні контролю за виконанням Закону України
«Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Доповідач: Б. Клим’юк селищний голова.

16

Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.12.2020 року № 61-3/2020 «Про визначення вартості харчування та встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей в закладах освіти в 2021 році».

Доповідач: М.Гаврилюк – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради.

17

Про затвердження Положення  про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам апарату Делятинської селищної ради та її виконавчих органів.

Доповідач: С. Северилов- заступник селищного голови.

18

Про співфінансування інвестиційних проектів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.

Доповідач: С. Северилов- заступник селищного голови.

19

Про селищну цільову Програму розвитку фізичної культури та спорту на 2021-2025 роки.

Доповідач: Т. Вацик – начальник відділу фінансів.

20

Про окремі доручення.

Доповідач:  Г. Вацик – секретар селищної ради.

21

Про Положення про акти обстеження та інші документи, що складають депутати і уповноважені особи Делятинської селищної ради.

Доповідач: Г.Вацик – секретар селищної ради.

22

Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Делятинської селищної ради.

Доповідач: Г.Обідняк- начальник відділу ЦНАП.

23

Про Програму військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби у Збройних Силах України на 2021-2022 роки.

Доповідач : П. Якимець- заступник селищного голови.

24

Про селищну цільову програму інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та місцевого самоврядування, з протидії проявам терористичного характеру  та організованої злочинності, кібербезпеки на території Делятинської селищної ради на 2021-2023 роки.

Доповідач : П. Якимець- заступник селищного голови.

Додаткові питання, що включені до Основного порядку Денного

1

Про внесення змін до рішення селищної ради від 24 грудня 2020 року № 60-3/2020 «Про бюджет Делятинської селищної територіальної громади на 2021 рік»

Доповідач: Т. Вацик – начальник відділу фінансів

2

Про передачу необоротних активів та запасів на баланс Делятинського

закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Карпатська колисанка» Делятинської

селищної ради

Доповідач: М. Гаврилюк – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради

3

Доповідач: І. Абрам’юк - керівник (головний лікар) КНП «Делятинський центр ПМСД»

4

Про створення комісії по розгляду земельних спорів та інших звернень, які потребують вивчення на місцевості на території Делятинської селищної ради.

Доповідач: Л. Василишин- начальник відділу земельних відносин, будівництва та архітектури

5

Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Делятинської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки

Доповідач: С. Северилов  - заступник селищного голови