Вітаємо з Днем народження начальницю відділу загальної, організаційної та інформаційної роботи Процьків-Доцяк Лідію Любомирівну
Дата: 23.02.2021 08:48
Кількість переглядів: 215
Щиро вітаємо з Днем народження!
Сердечно бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра. Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04354539/0c3d4e55444893608fffcaa1ac8bd9d5.jpg)
« повернутися