Підписано договір про співпрацю між Надвірнянською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості та відділом ЦНАП Делятинської селищної ради

Дата: 29.01.2021 11:25

Співпраця між Центром зайнятості та ЦНАПом здійснюватиметься  з метою якісного та ефективного обслуговування громадян спеціалістами Центру зайнятості на території Делятинської територіальної громади через відділ ЦНАП та шляхом створення віддалених та агентських пунктів (роботи фахівця Центру зайнятості на робочому місці у відділі Центр надання адміністративних послуг). Співпраця здійснюватиметься згідно із затвердженим графіком прийому громадян, погодженим із селищною радою. Підписання даної угоди не є підставою для виникнення фінансових зобов'язань між сторонами, що уклали цю угоду.

Сторони домовилися про організаццю спільної діяльності у сфері сприяння працевлаштуванню та соціальному захисту на випадок безробіття, сприяння інформованості громадян з питань, що належать до їх компетенції, зокрема: ознайомлення із основними послугами державної служби зайнятості та сучасними підходами щодо їх отримання, інформаційно-консультаційні послуги, в тому числі щодо умов та порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, пошук роботи за наявності доступу до електронних сервісів державної служби зайнятості та інших сайтів з пошуку роботи тощо...