УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ Надвірнянський районний відділ інформує: Штормове попередження

Дата: 12.01.2021 16:31

Повідомляємо мешканців громади про те, що у відповідності до оперативної інформації  Управління ДСНС України в Івано-Франківській області 12.01.2021 № 544006-279/5440 «Про ускладнення погодних умов на території області» протягом 13-15 січня по району та місту очікується ускладнення погодних умов: сніг, мокрий сніг, посилення північно-західного вітру 7 – 12 м/с, місцями пориви 15 – 20 м/с, місцями хуртовини, погіршення видимості, на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву.

Погіршення погодних умов може призвести до порушень роботи служб комунального господарства, руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць (1 рівень небезпечності, жовтий).

Впродовж 15 - 17 січня очікується поступове припинення опадів, та суттєве зниження температури повітря вночі до –13 та -18°С, вдень до -7 та                -12°С морозу, на високогір’ї вночі та вдень -20 та -25° морозу.