Вітаємо з Різдвом Христовим!

Дата: 06.01.2021 15:12

Щановні мешканці Делятинської територіальної громади, щиро вітаємо Вас із світлим християнським празником- Різдвом Христовим! В День Святого Передріздвяного Надвечір'я щиро бажаємо кожному зібратися з родиною, з близькими за святковим столом і відкрити свої серця для милосердя і добра. Бажаємо насолодитися товариством один одного, згадати в молитві тих, хто за певних обставин опинився далеко від рідної домівки, тих, хто стоїть на сторожі нашого спокою, тих кого назавжди забрали небеса....

Нехай Різдвяна Зірка завжди осяває вашу життєву дорогу, дарує любов і надію, мир і спокій. Затишку добра і Божого благословення!  Куті смачної і коляди гучної! Христос народився! Славімо Його! Щасливих і веселих свят!

З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради.