Миколай прийшов до всіх, хто його дуже чекав....

Дата: 20.12.2020 00:17

19 грудня – день, який з нетерпінням чекають всі діти. В цей зимовий час до кожної дитини має завітати великий Чудотворець – Святий Миколай. Цього року до дня Святого Миколая, святого захисника, наставника і покровителя дітей, за сприянням голови Делятинської територіальної громади Богдана Клим’юка було придбано та роздано 365 подарунків для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими потребами, дітей учасників АТО, дітей малозабезпечених сімей Делятинської громади. Окремо висловлюємо щиру подяку голові районної державної адміністрації Володимиру Паську, голові районної ради Олександру Кенізу, та начальнику Надвірнянського управління соціального захисту населення Марії Юрчило за щедрі подарунки для дітей пільгових категорій з числа дітей з інвалідністю Делятинської територіальної громади в кількості 91 подарунок.