Вітаємо з професійним святом працівників РАЦСу!

Дата: 18.12.2020 09:36

Щиро вітаємо працівників РАЦСу з професійним святом!

Ваша праця є надзвичайно важдивою і вимагає високої кваліфікації, культури спілкування, творчого підходу. Люди, які працюють в органах РАЦС – це кваліфіковані співробітники, які з душею відносяться до своєї роботи, з увагою і великою відповідальністю проводять прийом громадян.... Щодня бути учасником творіння людських доль - важлива і потрібна місія.

Народження і смерть, укладання та розірвання шлюбу, зміна імені та встановлення батьківства, а також удочеріння та усиновлення, видача та відновлення ключових громадянських документів, все це дуже важливо для нас всіх.

Бажаємо всім працівникам РАЦСУ творчого натхнення, здійснення всіх  задумів і мрій, щоб не вичерпалася ваша віра в щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям! Гарного вам настрою і мудрості! Сімейного щастя і якомога більше радісних моментів! Зі святом !

З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради.