Відбулася ІІ позачергова сесія Делятинської селищної ради восьмого скликання...

Дата: 15.12.2020 17:14

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуНа засіданні було розглянуто та прийнято рішення з таких питань Порядку Денного:

1.Про забезпечення виконання бюджету Білоославської сільської ради до завершення бюджетного періоду.

Доповідач: Т.Вацик – начальник відділу фінансів та соціально-економічного розвитку.

2.Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Делятинської селищної ради майна бюджетних установ.

Доповідач: П.Якимець- заступник селищного голови.

3.Про внесення змін до рішення селищної ради від 26.06.2018 р. №213-6/2018 «Про затвердження структури Центру культури та дозвілля відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради».

Доповідач: М.Гаврилюк- начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради.

4.Про внесення змін до рішення селищної ради № 27-4/2018 «Про створення комунального підприємства «Делятинський некомерційний центр первинної

медико-санітарної допомоги Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади».

Доповідач: І.Абрам’юк-в.о.керівника (головного лікаря) комунального підприємства «Делятинський некомерційний центр первинної медико-санітарної допомоги Делятинської селищної ради».

5. Про внесення змін до рішення  селищної ради від 20.04.2018 року «Про створення комунального підприємства «Делятинська міська некомерційна лікарня планового лікування та реабілітації» Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади».

Доповідач:В.Кухтарук-керівник (головний лікар) комунального некомерційного підприємства «Делятинська міська лікарня планового лікування та реабілітації» Делятинської селищної ради.

6.Про внесення змін до рішення селищної ради від 08.02.2018 р. №42-2/2018 «Про затвердження статуту КП Комунгосп Делятинської селищної ради ОТГ».

Доповідач: Я.Нищей-директор КП «Комунгосп».

7.Про перейменування юридичної особи.

8.Про внесення змін до рішення селищної ради від 08.02.2018 «Про відділ освіти, культури, молоді та спорту».

9.Про внесення змін до рішення селищної ради від 04.08.2020 р. №1327-24/2020 «Про створення Делятинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Карпатська колисанка» Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади».

10. Про внесення змін до рішення селищної ради від 08.02.2018 р. №37-2/2018 «Про затвердження Статуту Делятинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади».

11. Про внесення змін до рішення селищної ради від 08.02.2018 р. №38-2/2018 «Про затвердження Статуту Зарічанського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Золотий колосок» Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади».

12. Про внесення змін до рішення селищної ради від 08.02.2018 р. №39-2/2018 «Про затвердження Статуту Делятинського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади».

13. Про внесення змін до рішення селищної ради від 08.02.2018 р. №40-2/2018 «Про затвердження Статуту Делятинської музичної школи Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади».

14. Про внесення змін до рішення селищної ради від 08.02.2018 р. №35-2/2018 «Про затвердження Статуту Чорноославського ліцею Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади».

15. Про внесення змін до рішення селищної ради від 08.02.2018 р. №36-2/2018 «Про затвердження Статуту Чорнопотоківського ліцею Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади».

16. Про внесення змін до рішення селищної ради від 08.02.2018 р. №33-2/2018 «Про затвердження Статуту Делятинської початкової школи Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади».

17. Про внесення змін до рішення селищної ради від 08.02.2018 р. №34-2/2018 «Про затвердження Статуту Зарічанського ліцею імені Володимира Яворського Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади».

18. Про внесення змін до рішення селищної ради від 08.02.2018 р. №32-2/2018 «Про затвердження Статуту Делятинської гімназії Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади».

19. Про внесення змін до рішення селищної ради від 08.02.2018 р. №31-2/2018 «Про затвердження Статуту Делятинського ліцею №3 Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади».

20. Про внесення змін до рішення селищної ради від 08.02.2018 р. №30-2/2018 «Про затвердження Статуту Делятинського ліцею №2 Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади».

21. Про внесення змін до рішення селищної ради від 08.02.2018 р. №29-2/2018 «Про затвердження Статуту Делятинського ліцею №1 Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади».

22.Про внесення змін до рішення селищної ради від 05.03.2020 «Про затвердження Програми Бюджет участі Делятинської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки» зі змінам від 28.08.2020 №1330-25/2020.

Доповідач: Н.Верстюк – провідний спеціаліст відділу фінансів та соціально-економічного розвитку.

23.Про затвердження Плану прийняття регуляторних актів Делятинської

селищної ради на 2021 рік.

Доповідач: І.Поп’юк -керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.