Вітаємо з Днем Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2020 06:03

Шановні військовослужбовці!

Дозвольте щиро  привітати Вас всіх із святом всіх справжніх чоловіків -Днем Збройних Сил України.

Відзначаючи це свято, ми складаємо велику пошану військовослужбовцям, які своїм святим обов’язком вважають захист честі та свободи рідного народу, збереження територіальної цілісності нашої держави. Ми дякуємо тим, хто зараз знаходиться на лінії фронту, обороняючи кордони від ворожих нападників. Завдяки вашим старанням, наполегливості, вірності присязі, ми можемо насолодитися мирним сьогоденням, наші рідні можуть почуватися в безпеці, наше мирне небо у ваших мужніх руках….

Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв визвольних змагань і переможців фашизму. Мужність і професіоналізм, виявлені українськими солдатами у ході миротворчих операцій, вже здобули молодому українському війську повагу і вдячність у світі. Віримо, що Збройні Сили України і надалі з честю виконуватимуть свій обов’язок перед Вітчизною, надійно захищатимуть мир і спокій українського народу….

В День святкування Дня Збройних сил України від усієї душі хочемо побажати міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму. Хай всі поставлені перед вами завдання будуть виконані успішно із легкістю, будьте завжди вірними Присязі та добрим намірам і хай допомагає вам Господь.

Мирного неба! Слава Україні! Героям Слава!

З повагою селищний голова Богдан Клим’юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради