Делятинська громада
Івано-Франківська область, Надвірнянський район

Увага, конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального підприємства «Делятинський некомерційний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Дата: 03.12.2020 09:54
Кількість переглядів: 527

Фото без опису

Оголошується  конкурс  на заміщення вакантної посади  керівника (головного лікаря)  комунального підприємства «Делятинський некомерційний  центр первинної медико-санітарної допомоги» Делятинської селищної ради.

Правові підстави проведення конкурсу: конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1094 (далі - Порядок), розпорядження селищного голови  від 09.11.2020 р № 210  «Про  проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника (головного лікаря) КП «Делятинський некомерційний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади»  та розпорядження селищного голови  від 27.11.2020 р № 228 «Про створення конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника (головного лікаря) КП «Делятинський некомерційний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади». 

         Назва підприємства:  комунальне підприємство «Делятинський некомерційний центр первинної медико-санітарної допомоги» (скорочена назва КП «Делятинський некомерційний ЦПМСД»).

Юридичне та фактичне місцезнаходження: 78442, Івано-Франківська область, Надвірнянський район, смт Делятин, вул.  Січових Стрільців, 3.

         Основні напрямки діяльності підприємства: надання первинної медичної допомоги та здійснення управління медичним обслуговуванням населення, а також вжиття заходів з профілактики захворювань населення та підтримки громадського здоров’я. 

         Статут комунального підприємства «Делятинський некомерційний центр первинної медико-санітарної допомоги» затверджено рішенням Делятинської селищної ради ОТГ від 20.04.2020 р № 127-4/2018.

         Структура підприємства:

Адміністративно-управлінський персонал.

Допоміжні підрозділи, у тому числі господарчі. 

Лікувально-профілактичні підрозділи (амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, які можуть включати  фельдшерсько-акушерські пункти, пункти здоров’я).

Вимоги до претендента:

Вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування», або «Право», або «Соціальні та поведінкові науки», або «Гуманітарні науки» або «Охорона здоров’я».

Вільне володіння державною мовою, знання чинного законодавства про охорону здоров’я, інших нормативно-правових актів, що регламентують діяльність органів управління та закладів охорони здоров’я, трудового, антикорупційного законодавства, претендент повинен мати високі моральні, ділові та професійні якості, організаторські здібності.

Стаж роботи не менше 3-х років стажу за основною спеціальністю або одного року на керівних посадах.

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1 до порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографія;

5) копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційна категорія, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копія трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згода на обробку персональних даних згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094;

7) конкурсна пропозиція обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідка МВС про відсутність судимості (чинна на дату розкриття пропозицій претендентів);

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ (чинні на дату розкриття пропозицій претендентів);

10) попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094;

11) заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету  Міністрів України від 27.12.2017 № 1094;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному  вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Вимоги до конкурсної пропозиції:

Конкурсна пропозиція повинна містити проєкт плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три роки), в якому передбачаються:

  • план реформування закладу протягом одного року;
  • заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;
  • пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;
  • пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

 

   Документи  для  участі у конкурсі подаються особисто або поштою в термін  з   05 грудня  2020 року  по  24 грудня 2020 року за адресою:  78442,  смт Делятин, вул. 16 Липня, 273, Делятинська селищна рада.

   Номер  телефону відповідальної особи  та  адреса  електронної пошти для довідок: Поп’юк Іванна Денисівна, керуючий  справами (секретар) виконавчого комітету, моб. тел. 0672747822, е-mаіl: 04354539@mail.gov.ua


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь