Офіційно представили старосту у селі Білі Ослави!

Дата: 01.12.2020 14:35

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуДо новоприєднаного до Делятинської територіальної громади села Білі Ослави з робочою зустріччю завітали представники Делятинської селищної ради на чолі із селищним головою Богданом Клим'юком. Працівникам сільської ради офіційно представили новообраного старосту села Дячука Миколу Володимировича, який був обраний депутатом по селі, проте у зв'язку із затвердженням його старостою, склав депутатські повноваження. Секретар ради Галина Вацик зачитала працівникам текст рішення селищної ради, яким затверджено реорганізацію шляхом приєднання до громади. Було підписано ознайомлення із розпорядженням селищного голови про запропоновані нові посади, термін роботи до можливого вивільнення тощо.  На часі - вирішення багатьох питань, що потребують нагального вирішення. Проте, Голова Богдан Клим'юк, наголосив на тому, що всі питання старатимуться вирішувати так, щоб мешканці с. Білих Ослав   відчували якомога менше незручностей.