Грудень. Голосуємо за проєкти "Бюджет участі Делятинської громади"!

Дата: 01.12.2020 14:13

Шановні мешканці громади!
З 01.12.2020 по 31.12.2020 року розпочинається голосування у підтримку проектів, реалізація яких передбачена селищною цільовою Програмою «Бюджет участі Делятинської об'єднаної територіальної громади».
Нагадуємо, що в період жовтня 2020 року мешканці територіальної громади мали можливість подати проєкти для участі в конкурсі «Бюджет участі Делятинської об'єднаної територіальної громади» на 2021 рік. Ідеї, які подали жителі громади будуть реалізовані у 2021 році.
Перелік проєктів, допущених до голосування:
1. «Утеплення будівлі кабінету тиру та кабінету предмета «Захист України», який реалізовуватиметься в селі Білі Ослави.
2. «Споруди навчально-матеріальної бази з навчального предмету «Захист України», який реалізовуватиметься в селі Білі Ослави.
3. «Встановлення спортивно-розважального майданчика на території Молодіжно-катехитичного центру», який реалізовуватиметься в селищі Делятин.
4. «Встановлення дитячо-спортивного майданчика на території вул. Мазепи смт Делятин», який реалізовуватиметься в селищі Делятин.
5. «Дитячий майданчик - запорука здорової громади» », який реалізовуватиметься в селищі Делятин.
6. «Локація для занять спортом та активного відпочинку на території Зарічанського ліцею імені Володимира Яворського», який реалізовуватиметься в селі Заріччя.
7. «Ресурсна кімната – важливий компонент сучасної інклюзивної освіти», який реалізовуватиметься в селі Заріччя.
8. «Полігон для заняття молоді з пішохідного туризму, облаштування майданчика під намети», який реалізовуватиметься в селі Заріччя.
9. «Культурно-християнський розвиток дітей в недільній школі», який реалізовуватиметься в селі Чорні Ослави.
10. «Дитяча радість», який реалізовуватиметься в селі Чорні Ослави.
11. «Придбання звукового обладнання для Чорноославського сільського клубу», який реалізовуватиметься в селі Чорні Ослави.
12. «Встановлення спортивно-розважального майданчика на території Чорнопотоківського ліцею», який реалізовуватиметься в селі Чорний Потік.
Детально ознайомитись із проєктами можна на офіційному вебсайті Делятинської селищної ради, перейшовши за посиланням: https://delyatynska-gromada.gov.ua/perelik-proektiv-dlya-golosuvannya-10-47-29-25-05-2020/

Віддати свій голос Ви зможете:
1) особисто у пунктах для голосування, шляхом заповнення друкованої версії анкети (при собі мати паспорт):
-Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Делятинської селищної ради ОТГ за адресою: смт Делятин, вул. 16 Липня, буд. 273.
-Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг села Заріччя за адресою с. Заріччя, вул. Незалежності, 3
-Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг села Чорний Потік за адресою с. Чорний Потік, вул. Б. Хмельницького, 388г
-Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг села Чорні Ослави за адресою с.Чорні Ослави, уч. Центр
2) заповнивши онлайн-бланк голосування (прикріплюється  сканована копія паспорта, для підтвердження особи) на офіційному вебсайті Делятинської селищної ради перейшовши за посиланням https://delyatynska-gromada.gov.ua/perelik-proektiv-dlya-golosuvannya-10-47-31-25-05-2020/
Запрошуємо всіх громадян нашої громади взяти участь у голосуванні за подані проєктні пропозиції!