Щирі вітання з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи!

Дата: 21.11.2020 07:56

На честь вшанування громадянської мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності щороку 21 листопада  року ми відзначаємо День Гідності та Свободи. Герої революціонери відстоювали права людини та європейське майбутнє для нашої Держави, боролися за справедливість, були віддані ідеалам свободи.

У важкі часи, які сьогодні переживає Україна, нашим святим обов'язком є боротьба та старання для її відродження, вшанування мужності та патріотизму сміливців, що виступили на захист прав людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Любов до Вітчизни єднає всіх, у боротьбі за гідність і право на світле майбутнє для нас і наших нащадків.
З нагоди цього свята щиро бажаємо  мирного неба над українською землею, добробуту та злагоди у кожній домівці, нехай щодня міцніє і не згасає віра в щасливе «завтра» нашої Вітчизни!

Вітаємо всіх з Днем Гідності та Свободи! Слава Україні! Героям Слава!

З повагою селищний голова Богдан Клим’юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської ОТГ.