Вітаємо із професійним святом!

Дата: 19.11.2020 10:27

Завдяки людям цієї потрібної професії ми отримуємо інформацію про очікувані погодні умови, сучасний клімат, його можливі коливання та зміни в майбутньому, прогнозування та попередження стихійних  явищ, поривів вітру, штормів, паводків та надмірну спеку. Повсякденна цілодобова робота великого колективу метеорологів, гідрологів, синоптиків дозволяє завчасно вжити заходів для запобігання можливим збиткам від небезпечних явищ погоди.

Ваш високий професіоналізм і сумлінна праця заслуговують високої оцінки суспільства. У день професійного свята прийміть щирі вітання і найкращі побажання вам та вашим родинам. Зичимо міцного здоров’я, щастя, миру, добробуту і завжди теплого вітру та лагідної погоди.

З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської ОТГ.