Вітаємо з Міжнародним Днем студента!

Дата: 17.11.2020 08:32

Сьогодні відзначають своє свято всі молоді люди, яких об'єднує  категорія "студент". Студенти завжди були рушійною силою української молоді. Веселі, енергійні, сповнені натхнення.... Від їхньої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних-соціальних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє нашої держави.

З нагоди цього чудового осіннього свята бажаємо усім студентам, здоров'я, успіхів, творчого натхнення у навчанні та житті! Здійснення усіх мрій! Нехай завжди залишиться з вами радість чудових студентських років, а обрані напрями навчання втіляться у вдалі та прибуткові робочі місця! З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської ОТГ.