Вітаємо із професійним  святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку!

Дата: 16.11.2020 08:35

В наш час розвиток засобів зв'язку та комунікації та інформаційних технологій є невід'ємною частиною будь якого виду діяльності. Сучасний прогрес без них неможливий. Завдяки працівникам радіо та телебачення кожен з нас завжди залишається у курсі подій, що допомагає відчути причетність до процесів сучасності, отримати широкі можливості для спілкування.
Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, сортувальників – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації.
Бажаємо всім вам професійного зросту, невичерпної енергії, творчих ідей та втілення їх у життя, натхнення і процвітання, здоров’я, гарного настрою та нових професійних здобутків!
Хай всі ваші плани будуть реалізовані, а нові ідеї з легкістю втілюються в життя! З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус делятинської ОТГ.