9 листопада - Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народних мистецтв

Дата: 09.11.2020 08:15

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Культура – найважливіша складова нашого життя. Ваша праця завжди на виду: ви створюєте людям настрій, знайомите зі скарбами світової цивілізації, відображаєте в різних проявах і традиціях самобутній дух нашого народу.

Це свято – винагорода за Вашу повсякденну працю, віддане служіння мистецтву. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, своєю творчою працею звеличуєте рідну країну.

Щиро бажаємо Вам миру, міцного здоров’я, родинного затишку, радості, щастя, добра, творчого ентузіазму, незгасного прагнення радувати людей оригінальними ідеями на ниві культури.

З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської ОТГ.