Висловлюємо глибокі співчуття заступнику директора ДП "Делятинське лісове господарство" І. Симчичу з приводу важкої втрати – смерті доньки.
Дата: 23.10.2020 15:03
Кількість переглядів: 256
У цей скорботний час хай Господь дає родині та близьким сили перенести біль непоправної втрати. Нехай добрий, світлий спомин назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав, любив та шанував. Вічна їй пам'ять!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04354539/f02ae0c1f54cc51dc5ae53cf74fc57d5.jpg)
« повернутися