Вітаємо з днем народження спеціаліста відділу ЦНАП с. Чорні Ослави Жолобчук Марію Юріївну!

Дата: 13.10.2020 08:29

З нагоди дня народження прийміть найкращі вітання і щирі побажання! Хай кожен день приносить тільки хороші новини, достатку в родині, благополуччя і душевного спокою, міцного здоров'я і шаленого кохання, море позитиву і кар'єрного росту! Нехай всі справи увінчуються успіхом, а благородні діла будуть достойно оцінені людьми! Щиро бажаємо заступництва Богородиці і Божого благословення на многая і благая літ! З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради ОТГ.