Вітаємо з Днем художника України!

Дата: 11.10.2020 08:57

Щиросердно вітаємо вас із професійним святом – Днем художника.

Сучасне українське образотворче мистецтво – це важлива складова культури нашої держави, що сприяє примноженню духовних цінностей, формуванню світогляду особистості та консолідації суспільства.

Почуття прекрасного, потреба у красі живуть в серці кожної людини з найдавніших часів. Митці створюють цю красу і служать їй. Завдяки Вашій подвижницькій натхненній праці здійснюється безперервний зв’язок поколінь. Ваші твори збагачують людську душу, виховують високі ідеали благородства, добра і злагоди.

Сьогодні українські художники яскраво демонструють самобутність нашого мистецтва, професійну досконалість та глибинне відчуття національної своєрідності.

Бажаємо Вам добра і процвітання, міцного здоров’я та творчої наснаги, нових здобутків і звершень в ім’я щасливого майбутнього України.

З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та Депутатський корпус Делятинської селищної ради ОТГ.