Вітаємо з прийдешнім Днем вчителя!

Дата: 02.10.2020 14:14

Шановні вчителі та працівники закладів освіти! З нагоди прийдешнього професійного свята дозвольте щиро вас привітати і висловити щирі слова вдячності за вашу теплоту, добро і натхнення, люблячі серця та хвилювання за своїх учнів.... Щоденною клопіткою працею ви стараєтеся виховувати людей з великої літери, освічених та свідомих, навчаєте цінувати прекрасне, поважати батьків, цінувати друзів, любити Батьківщину...

Бажаємо вам ніколи на старіти душею, сил та наснаги, достойної зарплати, душевного спокою,  слухняних дітей та вдячних батьків, сонячних днів і щодня тільки гарних новин! Із Днем вчителя!

З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської ОТГ.