Вітаємо з Всесвітнім днем архітектури!

Дата: 02.10.2020 11:17

Сьогодні, 2 жовтня, Україна одночасно з усім світом святкує Всесвітній день архітектури. Це свято об’єднує  не тільки архітекторів, а й всіх небайдужих до цього великого мистецтва людей. Тому  хочеться привітати усіх людей, чия діяльність так чи інакше пов’язана з  архітектурою. Щиро хочемо побажати усім творчої наснаги, вдалих та сміливих рішень, нових архітектурних витворів! Нехай ваша творчість втілюється у найкращих проектах, що будуть тішити не одне покоління наших з вами нащадків. Здоров’я вам, щастя та успіхів, наснаги та нових перемог для блага нашої України.

З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус делятинської селищної ради ОТГ.