Вітаємо працівників та особовий склад військової частини А 1807 з нагоди відзначення дня створення частини!

Дата: 01.10.2020 09:23

З нагоди вашого особливого свята прийміть щирі вітання і найкращі побажання! Від усієї душі зичимо вам нових здобутків, удачі у всіх починаннях, примноження військової слави та нових цікавих сторінок в історії військової частини, розбудови та розвитку сучасної системи військової служби, успіхів у справі захисту територіальної цілісності нашої Держави! Хай Господь щедро обдаровує всілякими гараздами і береже вас на усіх дорогах! Дякуємо за службу! Зі святом!

З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради ОТГ.