4 жовтня 2020 року запрошуємо всіх до спільної молитви з нагоди храмового свята римо-католицької громади при костелі св. Франциска з Асижу

Дата: 30.09.2020 10:05

Інформуємо мешканців громади про те, що у неділю 4 жовтня 2020 року римо-католицька громада при костелі св. Франциска з Асижу  в Делятині відзначає своє храмове свято. На 4 жовтня ще припадає літургійний спомин св. Франциска з Асижу. Урочиста відпустова служба Божа, яку очолить о. Андрій Ванат OFMConv  (настоятель францисканського монастиря в Більшівцях Галицького району) розпочнетьсяо 16.00 год. Під час літургії до костела будуть впроваджені мощі св. Франциска, які були передані парафії кардиналом Мар'яном Яворським, колишнім львівським латинським митрополитом (помер у вересні цього року). Запрошуємо всіх до спільної молитви.