Вітаємо із всесвітнім днем туризму!

Дата: 27.09.2020 08:24

У незалежній Україні Всесвітній день туризму був закріплений указом Президента України від 21-го вересня 1998-го року № 1047/98 і носить назву «День туризму», відзначається щороку 27вересня. День туризму — свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись з щоденної буденної суєти в ліс або на поле, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які так багата наша улюблена земля! Цілком природно, що це свято і тих, хто сам безпосередньо зайнятий у цій сфері — сфері туристичного бізнесу. Свято персоналу та керівників готельних комплексів, співробітників туристичних компаній і музейних працівників, а також всіх, хто намагається професійно забезпечувати наш повноцінний відпочинок.

В день професійного свята щиро вітаємо всіх, хто має відношення до туристичного спрямування, а також тих, хто сам є туристом. Здоров'я вам, успіхів у подоланні нових вершин, росту та розвитку, вдалих подорожей та нових позитивних вражень! З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської ОТГ.