Цікава інформація для власників приватного готельно-ресторанного бізнесу.

Дата: 25.09.2020 15:02

Інформування власників приватного бізнесу.

В рамках проєкту "Віртуальна Делятинщина" буде створено туристично-інформаційний сайт Делятинської ОТГ із коротким описом та контактними даними відпочинкових комплексів, готелів, еко-садиб, колиб.
Якщо Ви маєте бажання БЕЗКОШТОВНО розмістити інформацію на сайті, то заповніть форму за посиланням

Заповнюючи форму, ви автоматично надаєте свою згоду на обробку та використання своїх персональних даних в межах чинного законодавства.

Важливо зазначити, що подана вами інформація буде перевірена на достовірність і публікуватиметься лише після вашої перевірки та погодження.

Проект здобув перемогу в конкурсі Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яку реалізує Асоціація «Єврорегіон «Карпати-Україна» в рамках проекту Карпатська мережа регіонального розвитку спільно з міністерством розвитку громад і територій України, Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями, що фінансується за кошти Державного бюджету України, отриманих на фінансування Програми підтримки секторальної політики – Програми підтримки регіональної політики.