Дотації на бджолосім'ї

Дата: 25.09.2020 09:08

Дотація за наявні бджолосім'ї - надається на безповоротній основі юридичним особам, фізичним особам-підприємцям та фізичним особам, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей, у розмірі 200 гривень за бджолосім'ю. Максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу.

Для отримання дотації власникам пасік необхідно підготувати наступні документи:

-копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;

-копію рішення про державну реєстрацію потужності;

-копію довідки про відкриття поточного рахунка, видану банком (суб'єкти господарювання);

-копію довідки або договір про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);

-копію паспорта громадянина України (фізичні особи);

-довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі (суб'єкти господарювання);

-копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб'єкти господарювання, які є юридичними особами);

-довідка, видана органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи - підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

Якщо ваша пасіка знаходиться на території Делятинської ОТГ та ви маєте бажання отримати дотацію, то вам необхідно подати документи до 01 жовтня поточного року до Делятинської селищної ради об'єднаної територіальної громади.

Детальніше за інформацією звертайтесь в селищну раду, каб. 5.