До 24 вересня 2020 року включно в приміщенні Народного дому смт Делятин працює селищна територіальна виборча комісія...

Дата: 23.09.2020 15:24

На ІІ поверсі в приміщенні Народного дому смт Делятин працює селищна територіальна виборча комісія. На даному етапі триває реєстрація кандидатів на голову Делятинської ОТГ, депутати до місцевої ради, районної та обласної рад. Подання від партійних організацій та заяви від кандидатів у депутати прийматимуться до 24 вересня 2020 року включно до 00 год. Остаточні списки всіх, хто зареєструється для участі у виборчих перегонах буде оприлюднено на офіційному вебсайті Делятинської ОТГ у розділі «Новини» та «Місцеві вибори» після 25 вересня 2020 року. Просимо всіх мешканців громади не бути байдужими, ознайомитися із списками партійних організацій, кандидатурами  в депутати та  на голову ОТГ, щоб в день голосування зробити свій, правильний вибір.