Щиро вітаємо мешканців с. Чорні Ослави, котрі є парафіянами УПЦ Св. Василія Великого, з храмовим святом!

Дата: 14.09.2020 11:20

Щиро вітаємо громаду с. Чорних Ослав із храмовим святом! В день свята Преподобного Симеона Стовпника припадає ще і відзначення 135 ліття Православного Храму Святого Василія Великого. З цієї нагоди зичимо вам всіх благ, міцного здоров'я та Божої ласки! Нехай спільна молитва допоможе всім нам пережити час пандемії коронавірусу і зміцнить нашу християнську віру. З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради ОТГ.