Вітаємо з днем народження спеціаліста відділу ЦНАП с. Чорний Потік Тимінського Василя Івановича!

Дата: 14.09.2020 08:41

Щиро вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо здоров'я міцного, успіхів у роботі, шаленого кохання, родинного затишку, добробуту, здійснення всіх задумів і сподівань! Хай щодня вас переслідують приємні несподіванки і хороші новини, душа повниться спокоєм, а серце радістю, невичерпної енергії для нових звершень, рясних Божих благословінь  та многая літ! З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради ОТГ.