Освітній Центр Верховної Ради України оголошує Загальнонаціональний конкурс відео-робіт для школярів 1-11 класів до МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ДЕМОКРАТІЇ: «ЩО ДЛЯ МЕНЕ ДЕМОКРАТІЯ?»

Дата: 09.09.2020 14:50

Фото без опису.

Зніми невеличке відео (до 2 хвилин) та розкажи всій країні, що для тебе –демократія?

Додамо трошки мотивації!

Найкращі відео-роботи будуть опубліковані на офіційних веб-сторінках Верховної Ради України. Але це ще не все! Автори найкращих робіт отримують цінні призи!

Що ж необхідно зробити, аби стати учасником конкурсу? Умови дуже прості, але необхідно виконати їх усі

Записати відео та викласти його на своїй сторінці у фейсбук. Для наймолодших учасників або, у разі, якщо в учасника не має особистої сторінки у фейсбук, дозволяється публікація відео на сторінці одного з батьків АБО на офіційній фб-сторінці навчального закладу, де навчається дитина.
?? Відео має обов’язково розпочинатися з фрази: «Для мене демократія – це…?».
?? В описі до відео необхідно вказати Прізвище, ім’я учасника, вік та навчальний заклад.
?? Обов’язково позначити сторінку Освітнього центру через «@»: @Освітній Центр Верховної Ради України.
?? До опису відео додати хештеги: : #Деньдемократії #мійпарламент.

Роботи необхідно завантажити на сторінки до 18:00 13 вересня ! А оголошення переможців відбудеться 15 вересня – В день святкуванняМіжнародного дня демократії!
Будьте щирими, справжніми та креативними!
Щасти!