Дата: 01.09.2020 11:56

ОПИС ПОСЛУГИ

Назва послуги: Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

Адміністративний збір: За отримання витягу в паперовій формі – розмір плати складає 0,05 прожиткового мінімуму для працездатних осіб За отримання витягу в електронній формі – розмір плати складає 75 відсотків плати за надання витягу в паперовій формі з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Строк надання послуги: Витяги в паперовій формі надаються протягом 24 годин після надходження запиту, крім вихідних та святкових днів Витяги в електронній формі надаються в режимі реального часу.

Результат надання: Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань Повідомлення про відмову у наданні витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Способи отримання результату: Особисто / через уповноважену особу / поштою / через портал електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань/через веб-сайт. Адміністративну послугу можна замовити в електронному вигляді за посиланням: https://usr.minjust.gov.ua/

Підстави для відмови: Перелік підстав для відмови: у запиті про надання витягу відсутні критерії пошуку відомостей у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань їх для формування; запитувачем не подано документ, що підтверджує внесення плати за отримання витягу, або плата внесена не в повному обсязі.

Порядок оскарження: Оскарженя до Міністерства юстиції України та його територіальних органів або до суду .

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги:

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

1. Запит про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців

2. Документ, що засвідчує внесення плати за видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (копія квитанції, виданої банком, копія платіжного доручення з відміткою банку, квитанція з платіжного термінала, або квитанція (чек) з поштового відділення зв'язку)

3. Документ, що засвідчує повноваження (довіреність, доручення, тощо), якщо документи подаються представником

ДЕ ОТРИМАТИ?

Відділ Центр надання адміністративних послуг (смт Делятин, центральний офіс, вул. 16 Липня, 273).