26 серпня відбулося засідання "День депутата"...

Дата: 27.08.2020 10:15

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

26.08.2020 року в приміщенні Народного Дому смт Делятин відбулося засідання "День депутата" до чергової 25 сесії Делятинської селищної ради ОТГ. Разом із доповідачами та керівниками структурних підрозділів депутати обговорювали питання Порядку Денного:

1. Про звіт Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади про підсумки виконання селищного бюджету за І півріччя 2020 року.

Доповідач: Тарас Вацик - головний спеціаліст відділу фінансів та соціально-економічного розвитку.

2.Про внесення змін до рішення селищної ради від 20.12.2019 № 1047-12/2019 «Про селищний бюджет об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 05.03.2020 р. № 1230-21/2020 «Про затвердження Програми Бюджет участі Делятинської об’єднаної територіальної громади  на 2020-2022 роки».

4. Про затвердження переліку та тарифів на платні медичні послуги комунального підприємства «Делятинська міська некомерційна лікарня планового лікування та реабілітації» Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади на  2020 рік.

Доповідач: В. Кухтарук- головний лікар  КП «Делятинська міська некомерційна  лікарня планового лікування та реабілітації».

5. Про надання дозволу на списання основних засобів з балансу Делятинського міжшкільного  навчально-виробничого комбінату.

Доповідач: В. Сергеєв – директор Делятинського міжшкільного  навчально-виробничого комбінату.

6. Про затвердження Програми розвитку туризму Делятинської об’єднаної територіальної громади на 2021 – 2023 роки.

Доповідач: О. Кіселюк– спеціаліст відділу  освіти, культури, молоді і спорту.

7. Про скасування рішень селищної ради.

Доповідач: В. Кухтарук- секретар селищної ради.

8. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 січня 2018 р. №8-1/2018 «Про затвердження структури та чисельності апарату селищної ради та її виконавчих органів».

Доповідач: Б.Клим’юк- селищний голова.

9. Про затвердження Положення про відділ соціального захисту населення Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної  громади.

Доповідач: В. Юзьків –  спеціаліст Служби у справах дітей та соціального захисту населення.

10. Про затвердження Положення про Службу у справах дітей Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної  громади.

Доповідач: Н.Черленюк- Почтар–  провідний спеціаліст Служби у справах дітей та соціального захисту населення.

11. Про затвердження Положення    про відділ мобілізаційної роботи та надзвичайних ситуацій Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Л. Мисюк- начальник відділу мобілізаційної роботи.

12. Про виконання селищної цільової Програми «Духовне життя» на 2019-2021 роки.

Доповідач: Р. Дідик- заступник  начальника відділу  освіти, культури, молоді і спорту.

13. Про виконання Програми розвитку культури Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Р. Дідик- заступник  начальника відділу  освіти, культури, молоді і спорту.

14. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

Доповідач: І. Поп’юк- начальник відділу з правової та кадрової роботи.

15. Про виконання програми соціального захисту населення.