Інформуємо мешканців громади про те, що 18.08.2020 року відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 13.08.2020 08:42

Чергове засідання виконавчого комітету  відбудеться 18 серпня 2020 року о 09:00 год в приміщенні  Делятинської селищної ради ОТГ із порядком денним:

1.1.Про забезпечення охорони громадського порядку на території громади.

Доповідач: Роман Гаврилаш – працівник відділу поліції.

1.2.Про готовність закладів освіти до роботи у 2020/2021 навчальному році.

Доповідач: Михайло Гаврилюк – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради ОТГ.

1.3.Про виконання плану роботи уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції за І півріччя 2020 року.

Доповідач: Іванна Поп’юк – начальник відділу з правової та кадрової роботи апарату Делятинської селищної ради ОТГ.

1.4.Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального підприємства «Делятинська міська некомерційна лікарня планового лікування

та реабілітації» за ІІ квартал 2020 року.

Доповідач: Володимир Кухтарук головний лікар КП «Делятинська міська некомерційна лікарня планового лікування та реабілітації».

1.5.Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального підприємства «Делятинський некомерційний центр первинної медико-санітарної допомоги»  за ІІ квартал 2020 року.

Доповідач: Світлана Ковальчишин головний лікар КП «Делятинський некомерційний центр первинної медико санітарної допомоги».

1.6.Про надання соціально-матеріальної допомоги жителям Делятинської селищної ради ОТГ.

Доповідач: Василь Юзьків – спеціаліст служби у справах дітей та соціального захисту населення.

1.7.Про щорічне преміювання кращих учнів за результами ЗНО.

1.8.Про розгляд клопотання начальника Івано-Франківського КЕЧ району О.Пилипака.

Доповідач: Петро Якимець заступник селищного голови.

1.9. Про призначення органу, що здійснює підготовку та оформлення документів з приватизації державного житлового фонду Делятинської селищної ради ОТГ.

Доповідач: Петро Якимець –  заступник селищного голови.

1.10.Про присвоєння поштової адреси закладу дошкільної освіти  «Карпатська колисанка».

Доповідач: Ілона Мацків – спеціаліст  відділу земельних відносин, будівництва та архітектури.

1.11.Про розгляд клопотання директора філії АТ «Південна» Буняка Д.В.

Доповідач: Петро Якимець - заступник селищного голови.

1.12.Про виведення з членів особистого селянського господарства  жительки   смт Делятин, вул. Лесі Українки, 129 «Б» Довбенюк Н.В.

Доповідач: Ілона Мацків – спеціаліст  відділу земельних відносин, будівництва та архітектури.

1.13.Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) по вул. Б. Хмельницького с. Чорний Потік Ільків В.В.

Доповідач: Ілона Мацків –  спеціаліст  відділу земельних відносин, будівництва та архітектури.

1.14.Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) по вул.16 Липня смт Делятин Лавринович Х.І.

Доповідач : Ілона Мацків – спеціаліст  відділу земельних відносин, будівництва та архітектури.

1.15.Про відмову в наданні дозволу на вчинення правочину.

1.16.Про затвердження висновку органу опіки і піклування про можливість поновлення батьківських прав.

1.17.Про тимчасове влаштування малолітнього в будинок дитини.

1.18.Про затвердження висновку органу опіки і піклування про доцільність влаштування дитини на цілодобове перебування до закладу, який здійснює інституційний догляд і виховання дітей.

1.19.Різне.