Голова Делятинської ОТГ привітав керівницю новоствореного закладу дошкільної освіти "Карпатська колисанка"....

Дата: 11.08.2020 13:42

11 серпня 2020 року в малому актовому залі закладу дошкільної освіти «Карпатська колисанка» відбулася урочиста і хвилююча подія для працівників та батьків дошкільнят –  після багаторічної сумлінної і наполегливої роботи повноваження склала без перебільшення заслужена керівниця Черленюк Галина Харийсівна. Директором новоствореного закладу дошкільної освіти «Карпатська колисанка» стала Настюк Вікторія Юріївна. Колектив вихователів, нянь, методистів оплесками привітали нову очільницю. З найкращими побажаннями «…у добру путь, успіхів на керівній посаді, взаємопорозумніння з колективом вихователів та нових здобутків….» виступили голова Делятинської селищної ради ОТГ Богдан Клим’юк та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради ОТГ Михайло Гаврилюк….

Щиро сподіваємося, що нова сторінка розпочнеться  разом з новими успіхами, легко, з творчим підходом і продовжить започатковані в минулому добрі традиції.

Успіхів і витримки, наснаги для нових звершень для нової керівниці садочка!