4 серпня відбулася двадцять четверта позачергова сесія Делятинської селищної ради ОТГ

Дата: 05.08.2020 12:03

4 серпня 2020 року в приміщенні Народного дому відбулася двадцять четверта позачергова сесія Делятинської селищної ради ОТГ. Засідання проходило в режимі карантину. При центральному вході до Народного дому медичні працівники  всім присутнім вимірювали температуру тіла та обробляли руки антисептиком. Було прийнято рішення по єдиному питанню Порядку денного «Про створення Делятинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Карпатська колисанка» Делятинської селищної ради об'єднаної територіальної громади». Текст рішення з додатком  та результати поіменного голосування опубліковані на офіційному вебсайті Делятинської селищної ради ОТГ у розділі "Архів документів". Наступна, чергова сесія запланована на останню декаду серпня 2020 року.