Відбулася 23 позачергова сесія Делятинської селищної ради об'єднаної територіальної громади

Дата: 30.07.2020 15:28

30 липня 2020 року в Народному домі селища Делятин  відбулася позачергова 23 сесія Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади. За участю 19- ти депутатів громади, керівників  структурних підрозділів, комунальних підприємств, спеціалістів відділу земельних відносин, будівництва та архітектури, представників ПрАт «Серін-ліс», членів виконавчого комітету, громадських активістів були прийняті рішення з таких питань Порядку денного:

1. Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки  публічному акціонерному товариству «Укртелеком».

Доповідач: В. Климюк-спеціаліст відділу земельних відносин, будівництва та архітектури.

2. Про поновлення договору оренди земельної ділянки  Пригродському Ярославу Михайловичу.

Доповідач: Л. Павлович – провідний спеціаліст відділу земельних відносин, будівництва та архітектури.

3. Про поновлення договору оренди земельної ділянки  Пригродському Ярославу Михайловичу.

4.Про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки № 1від 03.08.2015 р. приватному акціонерному товариству «Серін-Ліс».

5.Про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки № 2 від 03.08.2015 р. приватному акціонерному товариству «Серін-Ліс».

6.Про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки № 3 від 03.08.2015 р. приватному акціонерному товариству «Серін-Ліс».

7.Про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки № 4 від 03.08.2015 р.  приватному акціонерному товариству «Серін-Ліс».

8.Про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки № 5 від 03.08.2015 р. приватному акціонерному товариству «Серін-Ліс».

9.Про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки № 6 від 21.09.2015 р. приватному акціонерному товариству «Серін-Ліс».

10.Про затвердження розподільчого балансу Делятинського ліцею №2.

Доповідач: М.Гаврилюк-начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту.

11. Про внесення змін до рішення  селищної ради

від 20.12.2019 № 1050-19/2019 «Про затвердження комплексної Програми

безоплатного та пільгового забезпечення лікарськими засобами

у разі амбулаторного лікування окремих груп населення у Делятинській об’єднаній територіальній громаді на 2020-2024 роки».

Доповідач: С.Ковальчишин-керівник (головний лікар) КП «Делятинський некомерційний ЦПМСД».

Додатково до розгляду було включено питання  «Про внесення змін до рішення селищної ради від 08.02.2018 р. № 30-02/2020 «Про затвердження Статуту Делятинського ліцею № 2 Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади». Доповідачем був начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту М. Гаврилюк.

Варто звернути увагу, що засідання проводилося в умовах максимально наближених до карантинних, всім присутнім перед входом до залу працівники КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» вимірювали температуру тіла та обробляли руки антисептиком.