"Боже великий, єдиний, нам Україну храни!"....

Дата: 28.07.2020 08:46

День хрещення Київської Русі-України – державна пам’ятна дата, що відзначається щорічно 28 липня – у день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира, відповідно до Указу Президента України Віктора Ющенка від 25 липня 2008 року № 668/2008 «Про День хрещення Київської Русі–України».  Цьогоріч виповнюється 1032 роки з дня цієї історичної дати. В цей день Русь була об'єднана єдиною релігією, князь Володимир зробив її частиною християнських європейських народів. Українці об'єдналися навколо сильної держави, об'єдналися вірою. Ця важлива для нашої держави подія змінила хід історії для багатьох поколінь і  стала знаковою для нащадків.... Сьогодні ми з повагою і вдячністю згадуємо про нього. Нехай Господь по молитвах святого рівноапостольного князя Володимира Хрестителя береже Україну та всіх нас!