Вітаємо з днем народження голову Івано-Франківської обласної ради Сича Олександра Максимовича!

Дата: 16.07.2020 09:14

Шановний Олександре Максимовичу!

Обраний нелегкий шлях керівника, творця та захисника державності Ви проходите гідно і мужньо, залишаючись вірним ідеї націоналізації, утверджуючи ідеї демократії та справедливості. На цю дорогу стають тверді духом, невтомні та віддані сини українського народу, виторовуючи її своїм розумом, невтомною працею та організаторськими здібностями. Ваша місія відповідальна і важлива, вимагає принциповості, та високого професіоналізму.

З нагоди дня народження прийміть щирі вітання і найкращі побажання! Хай людська вдячність і повага буде гідною нагородою за активну громадську позицію, відповідальність та вірне служіння інтересам держави! Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, радості, добра і злагоди, сімейних гараздів та родинного благополуччя, здійснення всіх сподівань, нових професійних перемог! Хай все добро повертається сторицею, у справах буде мудрість і виваженість, підтримка однодумців. Успіхів та задоволення від роботи, нових звершень і щедрих результатів! Працюйте на благо України, на благо людей і хай Господь Вам у цьому помагає! Многая літ і всіляких гараздів!

З найкращими побажаннями селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради ОТГ.