Вітаємо з Днем українських миротворців!

Дата: 15.07.2020 09:04

Сьогодні, 15 липня, відзначається День українських миротворців. Ця дата стала для наших миротворців другим професійним святом, адже першим днем їх вшанування вважається Міжнародний день миротворців, який відзначається 29 травня. Українські військові відстоюють мир не лише на Сході нашої держави, але й продовжують гідно виконувати це завдання в найгарячіших точках світу.
Вперше військовослужбовці Збройних сил України долучилися до миротворчих місій ООН у 1992 році. Тоді в Сараєво їх зустріли кулями снайперів. З того часу майже 45 тисяч українців взяли участь у 27 миротворчих операціях. Кожна їхня місія — це значний внесок у становлення світової безпеки. І вони героїчно виконують цей обов’язок, навіть ціною власного життя.
В цей пам'ятний день вшановуємо тих, які героїчно загинули під час виконання важливих завдань миротворення та почесних місій. Щиро дякуємо українським військовим, які відносять себе до почесних звань миротворців, пишаємося вашим професіоналізмом та відвагою! Бажаємо успіхів та мирного неба. Зі святом!

З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської ОТГ.

Дякую всім українським миротворцям за їхні професіоналізм та відвагу. Мирного нам усім неба.