Відбулися громадські слухання щодо розроблення та погодження проектів містобудівної документації

Дата: 03.07.2020 11:16

ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ЩОДО РОЗРОБЛЕННЯ ТА ПОГОДЖЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Делятинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про те, що на громадському слуханні від 2 липня 2020 року прийнято рішення про погодження наступних матеріалів щодо розроблення та погодження проектів містобудівної документації:

1. Про погодження Детального плану території окремої земельної ділянки Пліщук Тетяни Василівни, загальна  площа 0,15 га, смт Делятин, вул. Франка, під будівництво та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд.
  2. Про погодження Детального плану території окремої земельної ділянки Шевчук Петра Юрійовича, загальна площа 0,2147 га, смт Делятин, вул. Богдана Хмельницького, під будівництво та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд.
  3. Про відмову у погодженні детального плану території земельної ділянки  під будівництво та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд Пліщуку Івану Дмитровичу.Фото без опису