Відбулась онлайн-презентація результатів проєкту щодо налагодження співпраці між громадами

Дата: 24.06.2020 13:36

детальніше читати тут

23 червня 2020 року відбулася онлайн-презентація результатів проєкту «Налагодження якісного співробітництва між міськими та сільськими/селищними територіальними громадами», що реалізується Асоціацією міст України спільно з Програмою «U-LEAD з Європою». Учасниками заходу стали представниця Асоціації міст України Людмила Даменцова, заступник директора програми «U-LEAD з Європою» Андрій Хорват, сільські, селищні, міські голови та їх заступники, фахівці територіальних громад, які безпосередньо працювали над впровадженням проєкту та експерти АМУ, що супроводжували налагодження співробітництва між громадами.