Додаток до протоколу № 2 від 12.06.2020 року комісії з питань земельних відносин

Дата: 18.06.2020 14:14

Додаток до протоколу засідання

депутатської комісії

№ 2 від 12.06.2020 року

Слухали: інформацію провідного спеціаліста відділу земельних відносин, будівництва,  архітектури Л. Павлович про заяви щодо приватизації земельних ділянок на території Делятинської ОТГ, які надійшли від жителів громади, а саме: надання дозволу на розроблення технічної документації (проекту землеустрою), затвердження технічної документації (проекту землеустрою), про надання дозволу на виготовлення плану детальної території земельної  ділянки, передача у власність земельних ділянок.

Вирішили: розглянувши та обговоривши зареєстровані заяви на розгляд депутатської комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, екології, лісокористування та раціонального природокористування Делятинської селищної ради ОТГ, технічну документацію із землеустрою, витяги із державного земельного кадастру, комісія рекомендує задовольнити  заяви громадян із винесенням відповідних рішень.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Петріщаку Андрію Миколайовичу, жителю смт Делятин, вул. Шевченка,61, площею 0,5000 га, для ведення особистого селянського господарства в смт Делятин, урочище «Площа».

Доповідач: Л.Павлович – провідний спеціаліст відділу земельних відносин, будівництва та архітектури.

Про надання дозволу на виготовлення детального плану забудови земельної ділянки  Дутці Михайлу Костянтиновичу, жителю смт Делятин, вул. 16 липня,40/33, площею 0,0025 га, для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу в смт Делятин, вул. 16 Липня.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Василишину Івану Івановичу, жителю с. Чорний Потік, участок Горішняк, 259, площею 0,1525 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Чорний Потік, вул. Б. Хмельницького.

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність Чуревич Світлані Дмитрівні, жительці с. Чорні Ослави,                                     загальною площею 0,3476 га, в т. ч.:

• 0,0889 га, для ведення особистого селянського господарства в с. Чорні Ослави, участок «Гнилий»;

- 0,2587 га, для ведення особистого селянського господарства в с. Чорні Ослави,             участок «Гнилий».

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність Шовгенюк Ользі Василівні, жительці с. Чорний Потік, вул. Б. Хмельницького,521,  загальною площею 0,3175 га, в т. ч.:

• 0,1207 га, для ведення особистого селянського господарства в с. Чорний Потік,                               урочище  «Постілка»;
  • 0,0828 га, для ведення особистого селянського господарства в с. Чорний Потік,                               урочище  «Постілка»;

- 0,1140 га, для ведення особистого селянського господарства в с. Чорні Ослави, с. Чорний Потік,  урочище  «Постілка».

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність Нищею Василю Ярославовичу, жителю смт Делятин, вул. Луги, 9,  площею 0,0685 га, для ведення особистого селянського господарства в смт Делятин по вул. О. Кобилянської.

Доповідач: Л.Павлович – провідний спеціаліст відділу земельних відносин, будівництва та  архітектури.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання її у спільну сумісну власність Жигалюк Богдані Богданівні та Жигалюку Роману Петровичу, жителям смт Делятин, вул. Шевченка, 70 «а», площею  0,0972 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Делятин, вул. Шевченка, 70 «а»,.

Доповідач: Л.Павлович – провідний спеціаліст відділу земельних відносин, будівництва, архітектури.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання її у власність Вольвін Галині Михайлівні, жительці смт Делятин, вул. Шевченка,70, площею 0,1500 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Делятин,               вул. Шевченка,70.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання її у власність Покровецькому Роману Васильовичу, жителю м. Яремче, вул. Стуса,10/1, площею 0,1500 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Делятин, вул. Лотовий.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання її у власність Булелику Василю Дмитровичу, жителю смт Делятин, вул. Шевченка,78, площею 0,1009 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Делятин, вул. Шевченка,78.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальній громаді смт Делятин в особі Делятинської селищної ради ОТГ, орієнтовною площею 0,0089 га, для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури в смт Делятин, вул. 16 Липня, 299.(викуплене приміщення ФОП Петріщаком Андрієм Миколайовичем).

Голова комісії                                                                                                Любомир Василишин

Секретар комісії                                                                                            Василь Климюк